• Dostęp firmy
    Polska

Firmy wyspecjalizowane w: Stypy w Gdańsk - Strona 3

Filtry
0 7

Senso Restaurant & Bar

Senso Restaurant to elegancka i stylowa restauracja znajdująca się w centrum Gdańska Specjalizujemy się w kuchni polskiej oraz włoskiej. Oferujemy oryginalne a zarazem klasyczne... (konsolacje Gdańsk)

Gdańsk (Pomorskie)
0 5

Restauracja Pireus

Restauracja Pireus, jesteśmy z Gdańska. Restauracja PIREUS urządzona jest w ciepłych kolorach, niczym słońce w Grecji, co pozwoli Państwu autentyczną i niepowtarzalną atmosferę... (konsolacje Gdańsk)

Gdańsk (Pomorskie)
0 2

Restauracja Gdańska

Restauracja Gdańska to znakomita restauracja poświęcona w całości miastu Gdańsk, co odzwierciedlone jest w wystroju lokalu oraz niezwykłej aranżacji. Naszą specjalnością jest kuchnia... (konsolacje Gdańsk)

Gdańsk (Pomorskie)
0 5

Restauracja La Fontaine

Restauracja La Fontaine, jesteśmy z Gdańska. Zajmujemy się organizacją wesel, przyjęć, bankietów oraz spotkań biznesowych. Serwujemy kuchnię polska oraz smaki świata. Organizujemy:... (konsolacje Gdańsk)

Gdańsk (Pomorskie)
0 7

Restauracja W Pałacu Opatów

Restauracja w Pałacu Opatów z Gdańska znajduje się w najstarszym, wschodnim skrzydle barokowego Pałacu Opatów oraz otoczona jest niezwykłym Parkiem Oliwskim.  Wnętrze restauracji... (Stypy Gdańsk)

Gdańsk (Pomorskie)
0 4

Pod Dzwonem

Firma Pod Dzwonem z Gdańska jest firmą rodzinną założoną przeaz Grzegorza i Krzysztofa Sobczyńskich w 1995 roku. Przez pierwsze dwa lata istnienia firmy prowadziliśmy głównie... (konsolacje Gdańsk)

Gdańsk (Pomorskie)
0 7

Tawerna

Tawerna to stylowa restauracja w centrum Gdańskiej Starówki, znajdująca sie w sąsiedztwie Zielonej Bramy nad rzeką Motławą. Restauracja ta istnieje od 1981 roku i posiada 70... (konsolacje Gdańsk)

Gdańsk (Pomorskie)
0 5

Restauracyjka Laguna

Restauracyjka Laguna z Gdańska istnieje od kwietnia 2009 roku. Serwujemy dania kuchni polskiej oraz kuchni europejskich i światowych. Do dyspozycji naszych gości jest duży parking... (konsolacje Gdańsk)

Gdańsk (Pomorskie)
0 5

Avocado Vege Catering & Clothing

Firma Avocado vege catering & clothing z Trójmiasta jest wyspecjalizowana w przygotowywaniu dań wegetariańskich. Z przyjemnością dostarczymy Państwu catering złożony z potraw... (Stypy Gdańsk)

Gdańsk (Pomorskie)
0 5

Gastro Service Smakosz

Firma Gastro Smakosz mieści się w Gdańsku, gdzie od prawie 20 lat świadczy usługi cateringowe firmom oraz osobom prywatnym. W naszej firmie pracuje wielu pracowników, którzy... (Stypy Gdańsk)

Gdańsk (Pomorskie)
0 4

Ristorante Da Mario

Restauracja Da Mario z Gdańska to nie tylko smakowite zapachy i aromaty, włoska liga i południowa muzyka, przytulne wnętrze i gorący klimat, ale również fantastyczne, oryginalne... (Stypy Gdańsk)

Gdańsk (Pomorskie)
0 7

Restauracja Bursztynowa

Dumą hotelu jest Restauracja Bursztynowa, z kominkiem, ogrodem zimowym i letnim tarasem. W restauracji serwowane są dania kuchni polskiej i europejskiej. Szczególnie polecamy znakomite... (konsolacje Gdańsk)

Gdańsk (Pomorskie)
0 5

Hotel Gniecki

Hotel Gniecki, jesteśmy z Gdańska. Dzięki wyśmienitej kuchni, profesjonalnej obsłudze, a także wyjątkowej aranżacji restauracji, stworzyliśmy wspaniały klimat aby móc Państwa ugościć... (konsolacje Gdańsk)

Gdańsk (Pomorskie)
0 5

Tim - Catering Pomorskie

TiM - Catering, jesteśmy z Przywidza. Nasza firma zajmuje się profesjonalną obsługą różnego rodzaju imprez: wesele, przyjęcie dziecięce, wieczór kawalerski, Sylwester, urodziny... (konsolacje Gdańsk)

Gdańsk (Pomorskie)
0 1

Klub Infinium

5 z 5   1 opinia

Klub Infinium z Gdańska poza działalnościa klubową zajmuje się również cateringiem. Catering to nowy rozdział w życiu Klubu Infinium. Za czym idzie również rozwinięcie dziedziny... (konsolacje Gdańsk)

Gdańsk (Pomorskie)