• Dostęp firmy
    Polska

Firmy wyspecjalizowane w: Stypy w Gdańsk - Strona 3

Filtry
0 7

Tawerna

Tawerna to stylowa restauracja w centrum Gdańskiej Starówki, znajdująca sie w sąsiedztwie Zielonej Bramy nad rzeką Motławą. Restauracja ta istnieje od 1981 roku i posiada 70... (Stypy Gdańsk)

Gdańsk (Pomorskie)
0 7

Restauracja Baryłka

Restauracja Baryłka to niezwykła restauracja usytuowana przy jednej z najpiękniejszych ulic Gdańska, nad Motławą, niedaleko Żurawia Gości. Od 1992 r. przyjmujemy w nasze progi... (konsolacje Gdańsk)

Gdańsk (Pomorskie)
0 5

Avocado Vege Catering & Clothing

Firma Avocado vege catering & clothing z Trójmiasta jest wyspecjalizowana w przygotowywaniu dań wegetariańskich. Z przyjemnością dostarczymy Państwu catering złożony z potraw... (konsolacje Gdańsk)

Gdańsk (Pomorskie)
0 6

Coctail

Firma Coctail, jesteśmy z Trójmiasta. Wykorzystując nasze wieloletnie doświadczenie w kompleksowej obsłudze gastronomicznej oraz organizacji wszelkiego rodzaju event-ów, pomożemy Państwu... (Stypy Gdańsk)

Gdańsk (Pomorskie)
0 5

Restauracja Zeppelin

Restauracja Zeppelin z Gdańska jest idealnie usytowana w samym centrum miasta. Pragniemy zaoferować Państwu wyjątkowe potrawy oraz niesamowity wystrój naszych wnętrz. Dysponujemy... (Stypy Gdańsk)

Gdańsk (Pomorskie)
0 7

Bonum Hotel

Best Western Bonum Hotel to znakomity hotel w centrum Gdańska, na starym mieście, który jest doskonałym miejscem do wypoczynku, jako że nie dociera tu gwar, zapewniamy też... (Stypy Gdańsk)

Gdańsk (Pomorskie)
0 6

Restauracja Tenisowa

Restauracja Tenisowa, jesteśmy z Gdańska. Różnorodne menu spełnia życzenia i kaprysy kulinarne naszych Gości. Ceny w Restauracji Tenisowa zachęcają do zorganizowania kameralnej... (Stypy Gdańsk)

Gdańsk (Pomorskie)
0 7

Mercado

¡Bienvenidos! Mercado to duch oraz kuchnia Hiszpanii przeniesione do Gdańska. To miejsce, w którym zaskoczysz rodzinę i przyjaciół oryginalnymi śródziemnomorskimi potrawami. U nas... (konsolacje Gdańsk)

Gdańsk (Pomorskie)
0 4

Nadmorska Tawerna

Nadmorska Tawerna to magiczne miejsce położone w samym sercu gdańskiego Brzeźna, w bliskiej odległości od plaży.  Nadmorska Tawerna jest idealna dla rodzin z dziećmi, na spotkania... (konsolacje Gdańsk)

Gdańsk (Pomorskie)
0 4

Ristorante Da Mario

Restauracja Da Mario z Gdańska to nie tylko smakowite zapachy i aromaty, włoska liga i południowa muzyka, przytulne wnętrze i gorący klimat, ale również fantastyczne, oryginalne... (Stypy Gdańsk)

Gdańsk (Pomorskie)
0 5

Machandel

Machandel znajduje się w Trójmieście i proponuje Państwu profesjonalną organizację i obsługę cateringową wszelkiego rodzaju imprez okolicznościowych zarówno na terenie województwa... (Stypy Gdańsk)

Gdańsk (Pomorskie)
0 7

Restauracja Bursztynowa

Dumą hotelu jest Restauracja Bursztynowa, z kominkiem, ogrodem zimowym i letnim tarasem. W restauracji serwowane są dania kuchni polskiej i europejskiej. Szczególnie polecamy znakomite... (Stypy Gdańsk)

Gdańsk (Pomorskie)
0 5

Tawerna Dominikańska

Tawerna Dominikańska, jesteśmy z Gdańska. Nasza tawerna mieści się w centrum jednej z najpiękniejszych części miasta, nad Motławą. Mamy przyjemność zaprosić Państwa do skosztowania... (konsolacje Gdańsk)

Gdańsk (Pomorskie)
0 4

Restauracja Kokieteria

Restauracja Kokieteria zaprasza na nietuzinkowe imprezy W piątkowe wieczory gramy instrumentalnie, soboty ubarwia głos finalisty Szansy na Sukces. W naszej restauracji szczególnie... (konsolacje Gdańsk)

Gdańsk (Pomorskie)
0 5

Hotel Królewski

Hotel Królewski z Gdańska zapewnia kompleksową organizację imprez wyjazdowych od tych najważniejszych, kameralnych, po największe przygotowywane dla firm. Organizujemy imprezy na... (konsolacje Gdańsk)

Gdańsk (Pomorskie)