• Dostęp firmy
    Polska

Firmy wyspecjalizowane w: Stypy w Gdańsk - Strona 3

Filtry

Brovarnia

Gdańsk (Pomorskie)

Brovarnia Gdańsk jest jedynym browarem gdańskim, który warzy aż trzy gatunki pysznego gdańskiego piwa: Złoto Brovarni Starogdańskie Pszeniczne Przy ich produkcji u używamy wyłącznie... (konsolacje Gdańsk)

Restauracja Dwór Oliwski

Gdańsk (Pomorskie)

Zapraszamy serdecznie do restauracji Dwór Oliwski, w której przywita Państwa bogactwo smaków i aromatów kuchni międzynarodowej. Organizujemy znakomite: Wesela Imprezy oklicznościowe... (konsolacje Gdańsk)

Red Door

Gdańsk (Pomorskie)

Czerwone drzwi to doskonała kameralna restauracja z klimatem rodem z XVII wiecznej sieni gdańskiej w sercu Starego Miasta (obok Kościoła Mariackiego) Nasza kuchnia jest zmienna... (konsolacje Gdańsk)

Pod Dzwonem

Gdańsk (Pomorskie)

Firma Pod Dzwonem z Gdańska jest firmą rodzinną założoną przeaz Grzegorza i Krzysztofa Sobczyńskich w 1995 roku. Przez pierwsze dwa lata istnienia firmy prowadziliśmy głównie... (konsolacje Gdańsk)

Barbados Catering Service

Gdańsk (Pomorskie)

Barbados Catering Service, jesteśmy z Gdańska. Nasza firma powstała 1990 roku i od tego czasu stale się rozwija. Początkowo był to mały lokal "Pod Jakubem" w Wejherowie. Lokal... (Stypy Gdańsk)

Coctail

Gdańsk (Pomorskie)

Firma Coctail, jesteśmy z Trójmiasta. Wykorzystując nasze wieloletnie doświadczenie w kompleksowej obsłudze gastronomicznej oraz organizacji wszelkiego rodzaju event-ów, pomożemy Państwu... (Stypy Gdańsk)

Trattoria La Cantina

Gdańsk (Pomorskie)

W Trattoria la Cantina przywitają Państwa kucharze prosto z Włoch, których charakteryzuje pasja oraz kulinarny temperament, będący gwarancją wspaniałej przygody z prawdziwymi włoskimi... (Stypy Gdańsk)

Restauracja Sonata

Gdańsk (Pomorskie)

Hotel Szydłowski serdecznie zapraszam Państwa do lokali gastronomicznych. Pozytywnych dla podniebienia wrażeń możecie doświadczyć w Restauracji "Sonata" oraz Kawiarni "Pastelowa", które... (Stypy Gdańsk)

Bonum Hotel

Gdańsk (Pomorskie)

Best Western Bonum Hotel to znakomity hotel w centrum Gdańska, na starym mieście, który jest doskonałym miejscem do wypoczynku, jako że nie dociera tu gwar, zapewniamy też... (Stypy Gdańsk)

Villa Angela

Gdańsk (Pomorskie)

Restauracja Villa Angela to znakomita Gdańska restauracja Restauracja Villa Angela to doskonałe miejsce na spotkanie w gronie rodziny i przyjaciół, a eleganckie wnętrze sprzyja... (konsolacje Gdańsk)

Restauracja La Fontaine

Gdańsk (Pomorskie)

Restauracja La Fontaine, jesteśmy z Gdańska. Zajmujemy się organizacją wesel, przyjęć, bankietów oraz spotkań biznesowych. Serwujemy kuchnię polska oraz smaki świata. Organizujemy:... (Stypy Gdańsk)

Tawerna Dominikańska

Gdańsk (Pomorskie)

Tawerna Dominikańska, jesteśmy z Gdańska. Nasza tawerna mieści się w centrum jednej z najpiękniejszych części miasta, nad Motławą. Mamy przyjemność zaprosić Państwa do skosztowania... (Stypy Gdańsk)

Hacjenda Wrzeszcz

5 z 5   1 opinia
Gdańsk (Pomorskie)

Hacjenda Wrzeszcz zaprasza do niezwykle uroczego miejsca we Wrzeszczu. Oferujemy: Wyśmienite jedzenie, miłą obsługę, niepowtarzalny klimacik. Oferujemy też Salę Bankietową do 180... (konsolacje Gdańsk)

Oregano

Gdańsk (Pomorskie)

Grupa Oregano s. c. z Gdańska tworzą doświadczeni specjaliści od spraw żywieniowych. Z miłości i szacunku do dzieci stworzyliśmy u siebie również catering dla małych smakoszy. Zarówno... (Stypy Gdańsk)

Restauracja Tenisowa

Gdańsk (Pomorskie)

Restauracja Tenisowa, jesteśmy z Gdańska. Różnorodne menu spełnia życzenia i kaprysy kulinarne naszych Gości. Ceny w Restauracji Tenisowa zachęcają do zorganizowania kameralnej... (Stypy Gdańsk)