• Dostęp firmy
    Polska

Firmy catering w Mazowieckie

Firmy oferujące catering w Mazowieckie: skontaktuj się z najlepszymi fachowcami świadczącymi usługi np. catering w Mazowieckie osobom prywatnym i firmom.

Filtry
0 41

Sala Weselna ,, Polna Róża ''

4 z 5   7 opinii
Mazowieckie

Sala Weselna "Polna Róża" jest profesjonalną firmą cateringową specjalizującą się w organizacji imprez okolicznościowych zarówno dla firm jak i osób prywatnych. Z siedzibą w Legionowie... (Catering województwa mazowieckiego)

0 41

Soft Caffe Caffe&ristorante (Catering)

3 z 5   6 opinii
Mazowieckie

Soft Caffe jest firmą oferującą usługi restauracyjne i catering działającą w Grodzisku Mazowieckim. Jest to idealne miejsce na kameralne spotkanie, jak również do wystawnego przyjęcia... (Catering Mazowieckiem)

Bar Kucharz Polski

Mazowieckie

Bar Kucharz Polski oferuje profesjonalne usługi cateringowe oraz codzienną sprzedaż obiadów domowych - również z dostawą do domu. Posiadamy szeroką ofertę cateringową: dania regeneracyjne... (Catering Mazowieckie)

Pasja Cateringu

5 z 5   1 opinia
Mazowieckie

Pasja jest rodzinną firmą, która stara się wysoką jakością zaistnieć na lokalnym rynku cateringowym Nie oszczędzamy na półproduktach, przy zachowaniu możliwie niskiej ceny - dobra... (Catering województwa mazowieckiego)

Arkadia M.suwińska

Mazowieckie

ARKADIA M.SUWIŃSKA to profesjonalna firma cateringowa zajmująca się organizacją posiłków zarówno dla firm, jak i dla osob prywatnych. Organizujemy imprezy okolicznościowe. Zapewniamy... (Catering w województwie mazowieckim)

Mlj Catering Sc

Mazowieckie

Mlj Catering Sc to rodzinna, prężnie rozwijająca się firma.  Zajmujemy się obsługą oraz organizacją wszelkiego rodzaju eventów zarówno firmowych jak i rodzinnych. Jeśli nie masz czasu... (Catering W Mazowieckie)

Catering Pasja

Mazowieckie

Firma Pasja Catering łączy w sobie zaangażowanie, profesjonalizm i dbałość o najwyższą jakość oferowanych usług. Naszym celem jest tworzenie niezapomnianych przyjęć, które poprzez... (Catering województwa mazowieckiego)

Restauracja Europa

Mazowieckie

Zapraszamy Restauracji Europa! Nasz lokal to najlepsze miejsce na miłe spędzenie czasu w gronie znajomych. Oferujemy bogaty wybór wyśmienitych dań kuchni europejskiej oraz pizzę... (Catering województwo mazowieckie)

Na Dokładkę

Mazowieckie

Na Dokładkę to firma oferująca szeroki zakres usług cateringowych z nastawieniem na jak najlepsze dopasowanie do oczekiwań Klienta, profesjonalizm i przyjazną, rodzinną atmosferę... (Catering W Mazowieckie)

Łukasz Mróz - Ice Catering

Mazowieckie

Firma Ice Catering powstała z myślą o stałych Klientach pozyskanych podczas lat pracy w branży gastronomicznej. Jakość, elastyczność, zadowolenie oraz cena z każdym dniem pokazują... (Catering w województwie mazowieckim)

TRADYCJE KULINARNE

Mazowieckie

TRADYCJE KULINARNE to kameralne przyjęcia kulinarne oraz niezapomniane uroczystości w gronie bliskich i znajomych.Oddajemy do Państwa dyspozycji urocze miejsce, w którym będzie... (Catering województwo mazowieckie)

Twister Catering

5 z 5   2 opinie
Mazowieckie

...Egurrola Dance Studio, McDonalds, Polkomtel, Decathlon, Mixelectronics, Zarząd Okręgu Mazowieckie go PZW, Roche, Zakład Energetyczny Warszawa Teren S.A., Stowarzyszenie Legia-Kozielska, Bank... (Catering W Mazowieckie)

Rebus

Mazowieckie

Firma Rebus jest profesjonalną firmą świadczącą szeroki zakres usług w zakresie żywienia zbiorowego i cateringu. Nasza firma od wielu lat jest partnerem wielu placówek Służby... (Catering W Mazowieckiem)

Zeppelin Cafe

Mazowieckie

Firma Zeppelin Cafe z Warszawy organizuje catering firmom, w domach prywatnych oraz w plenerze. Posiadamy niezbędne do organizacji tego typu imprez zaplecze gastronomiczne jak:stoły... (Catering Mazowieckiem)

Asman-Catering

Mazowieckie

Firma Asman-Catering, jesteśmy z Warszawy. Posiadamy prawie 20-letni staż, co pozwala nam przygotowywać niezapomniane imprezy okolicznościowe. Potrawy są wykonywane według naszych... (Catering Mazowieckiem)