• Dostęp firmy
    Polska

Firmy catering w Mazowieckie

Firmy oferujące catering w Mazowieckie: skontaktuj się z najlepszymi fachowcami świadczącymi usługi np. catering w Mazowieckie osobom prywatnym i firmom.

Firma wyróżniona
0 41

Sala Weselna ,, Polna Róża ''

4 z 5   7 opinii

Sala Weselna "Polna Róża" jest profesjonalną firmą cateringową specjalizującą się w organizacji imprez okolicznościowych zarówno dla firm jak i osób prywatnych. Z siedzibą w Legionowie... (Catering w województwie mazowieckim)

Dodaj opinię Mapa Tel.
Mazowieckie
Firma wyróżniona
0 41

Soft Caffe Caffe&ristorante (Catering)

3 z 5   5 opinii

Soft Caffe jest firmą oferującą usługi restauracyjne i catering działającą w Grodzisku Mazowieckim. Jest to idealne miejsce na kameralne spotkanie, jak również do wystawnego przyjęcia... (Catering województwo mazowieckie)

Dodaj opinię Mapa Tel.
Mazowieckie
0 6

Quick-Lunch Catering

5 z 5   1 opinia - 5 % zniżki

Z okazji nadchodzących Świąt i Sylwestra przygotowaliśmy specjalną ofertę: - Dania z dostawą do domu na Święta i Sylwestra dla osób prywatnych - Spotkanie Wigilijne dla firm... (Catering w województwie mazowieckim)

Dodaj opinię Mapa
Mazowieckie
0 6

Restauracja Europa

Zapraszamy Restauracji Europa! Nasz lokal to najlepsze miejsce na miłe spędzenie czasu w gronie znajomych. Oferujemy bogaty wybór wyśmienitych dań kuchni europejskiej oraz pizzę... (Catering województwo mazowieckie)

Dodaj opinię Mapa
Mazowieckie
0 7

Kaprys Kucharza

5 z 5   2 opinie - 10 % zniżki

Zajmujemy się profesjonalną obsługą cateringową, która sprosta wszelkim 'kaprysom' naszych klientów:) Posiadamy duże doświadczenie, które owocuje Państwa zadowoleniem z naszego, smacznego... (Catering Mazowieckie i okolice)

Dodaj opinię Mapa
Mazowieckie
0 7

Mlj Catering Sc

Mlj Catering Sc to rodzinna, prężnie rozwijająca się firma.  Zajmujemy się obsługą oraz organizacją wszelkiego rodzaju eventów zarówno firmowych jak i rodzinnych. Jeśli nie masz czasu... (Catering Mazowieckie i okolice)

Dodaj opinię Mapa
Mazowieckie
0 7

Łukasz Mróz - Ice Catering

- 10 % zniżki

Firma Ice Catering powstała z myślą o stałych Klientach pozyskanych podczas lat pracy w branży gastronomicznej. Jakość, elastyczność, zadowolenie oraz cena z każdym dniem pokazują... (Catering W Mazowieckiem)

Dodaj opinię Mapa
Mazowieckie
0 1

Arkadia M.suwińska

ARKADIA M.SUWIŃSKA to profesjonalna firma cateringowa zajmująca się organizacją posiłków zarówno dla firm, jak i dla osob prywatnych. Organizujemy imprezy okolicznościowe. Zapewniamy... (Catering W Mazowieckim)

Dodaj opinię Mapa
Mazowieckie
0 1

Aguila Catering Diana Kruszewska

- 20 % zniżki

Aguila Catering Diana Kruszewska cechuje profesjonalizm i indywidualne podejście do Klienta. Usługi wykonujemy rzetelnie z dużym zaangażowaniem. Serwowane potrawy wyróżnia wysokie... (Catering województwo mazowieckie)

Dodaj opinię Mapa
Mazowieckie
0 1

Pasja Cateringu

5 z 5   1 opinia

Pasja jest rodzinną firmą, która stara się wysoką jakością zaistnieć na lokalnym rynku cateringowym Nie oszczędzamy na półproduktach, przy zachowaniu możliwie niskiej ceny - dobra... (Catering W Mazowieckiem)

Dodaj opinię Mapa
Mazowieckie
0 5

Asman-Catering

Firma Asman-Catering, jesteśmy z Warszawy. Posiadamy prawie 20-letni staż, co pozwala nam przygotowywać niezapomniane imprezy okolicznościowe. Potrawy są wykonywane według naszych... (Catering w województwie mazowieckim)

Dodaj opinię Mapa
Mazowieckie
0 5

Zeppelin Cafe

Firma Zeppelin Cafe z Warszawy organizuje catering firmom, w domach prywatnych oraz w plenerze. Posiadamy niezbędne do organizacji tego typu imprez zaplecze gastronomiczne jak:stoły... (Catering W Mazowieckim)

Dodaj opinię Mapa
Mazowieckie
0 6

Twister Catering

5 z 5   2 opinie - 5 % zniżki

...Egurrola Dance Studio, McDonalds, Polkomtel, Decathlon, Mixelectronics, Zarząd Okręgu Mazowieckie go PZW, Roche, Zakład Energetyczny Warszawa Teren S.A., Stowarzyszenie Legia-Kozielska, Bank... (Catering W Mazowieckim)

Dodaj opinię Mapa
Mazowieckie
0 4

Rebus

Firma Rebus jest profesjonalną firmą świadczącą szeroki zakres usług w zakresie żywienia zbiorowego i cateringu. Nasza firma od wielu lat jest partnerem wielu placówek Służby... (Catering W Mazowieckim)

Dodaj opinię Mapa
Mazowieckie
0 5

Żak Catering

Firma ŻAK Catering powstała na początku lat 90 - tych ubiegłego wieku. Katering jest naszym głównym zajęciem i naszą pasją. Wzbogacamy nasze doświadczenia z każdym rokiem a... (Catering w województwie mazowieckim)

Dodaj opinię Mapa
Mazowieckie