• Dostęp firmy
    Polska

Firmy catering w Mazowieckie

Firmy oferujące catering w Mazowieckie: skontaktuj się z najlepszymi fachowcami świadczącymi usługi np. catering w Mazowieckie osobom prywatnym i firmom.

Firma wyróżniona
0 41

Soft Caffe Caffe&ristorante (Catering)

3 z 5   5 opinii

Soft Caffe jest firmą oferującą usługi restauracyjne i catering działającą w Grodzisku Mazowieckim. Jest to idealne miejsce na kameralne spotkanie, jak również do wystawnego przyjęcia... (Catering Mazowieckie i okolice)

Dodaj opinię Mapa Tel.
Mazowieckie
Firma wyróżniona
0 41

Sala Weselna ,, Polna Róża ''

4 z 5   7 opinii

Sala Weselna "Polna Róża" jest profesjonalną firmą cateringową specjalizującą się w organizacji imprez okolicznościowych zarówno dla firm jak i osób prywatnych. Z siedzibą w Legionowie... (Catering województwa mazowieckiego)

Dodaj opinię Mapa Tel.
Mazowieckie
0 7

Kaprys Kucharza

5 z 5   2 opinie - 10 % zniżki

Zajmujemy się profesjonalną obsługą cateringową, która sprosta wszelkim 'kaprysom' naszych klientów:) Posiadamy duże doświadczenie, które owocuje Państwa zadowoleniem z naszego, smacznego... (Catering W Mazowieckiem)

Dodaj opinię Mapa
Mazowieckie
0 2

You&me Bar

Ludzie tworzą klimat...dlatego You&Me Bar na Żurawiej to miejsce na relaks i interakcję. „Ty” i „Ja” nabiera nowego znaczenia. Bo nikt nie wie jak zakończy się ta historia. Prawdziwa... (Catering Mazowieckiem)

Dodaj opinię Mapa
Mazowieckie
0 7

Mlj Catering Sc

Mlj Catering Sc to rodzinna, prężnie rozwijająca się firma.  Zajmujemy się obsługą oraz organizacją wszelkiego rodzaju eventów zarówno firmowych jak i rodzinnych. Jeśli nie masz czasu... (Catering W Mazowieckim)

Dodaj opinię Mapa
Mazowieckie
0 1

Aguila Catering Diana Kruszewska

- 20 % zniżki

Aguila Catering Diana Kruszewska cechuje profesjonalizm i indywidualne podejście do Klienta. Usługi wykonujemy rzetelnie z dużym zaangażowaniem. Serwowane potrawy wyróżnia wysokie... (Catering W Mazowieckim)

Dodaj opinię Mapa
Mazowieckie
0 1

Pasja Cateringu

5 z 5   1 opinia

Pasja jest rodzinną firmą, która stara się wysoką jakością zaistnieć na lokalnym rynku cateringowym Nie oszczędzamy na półproduktach, przy zachowaniu możliwie niskiej ceny - dobra... (Catering W Mazowieckiem)

Dodaj opinię Mapa
Mazowieckie
0 7

Taste Wilanów

TASTE Wilanów jako jedna z pierwszych firm cateringowych w Polsce promuje najnowszy światowy trend Honest Cooking. To połączenie znanego już stylu Slow Food z ogromną dbałością... (Catering województwo mazowieckie)

Dodaj opinię Mapa
Mazowieckie
0 6

Restauracja Europa

Zapraszamy Restauracji Europa! Nasz lokal to najlepsze miejsce na miłe spędzenie czasu w gronie znajomych. Oferujemy bogaty wybór wyśmienitych dań kuchni europejskiej oraz pizzę... (Catering województwa mazowieckiego)

Dodaj opinię Mapa
Mazowieckie
0 1

Bar Kucharz Polski

Bar Kucharz Polski oferuje profesjonalne usługi cateringowe.  Przykładamy ogromną wagę do jakości i smaku naszych potraw, jesteśmy elastyczni i otwarci na wszelkie sugestie Klientów... (Catering województwo mazowieckie)

Dodaj opinię Mapa
Mazowieckie
0 5

Seba-Med-Katering

5 z 5   4 opinie - 10 % zniżki

Catering na wesele, chrzciny, komunie, przygotujemy menu na święta, zorganizujemy grilla w ogrodzie. To wszystko u nas w zaskakująco niskich cenach. Zorganizujemy rownież obsługę... (Catering Mazowieckiem)

Dodaj opinię Mapa
Mazowieckie
0 6

Quick-Lunch Catering

5 z 5   1 opinia - 5 % zniżki

Z okazji nadchodzących Świąt i Sylwestra przygotowaliśmy specjalną ofertę: - Dania z dostawą do domu na Święta i Sylwestra dla osób prywatnych - Spotkanie Wigilijne dla firm... (Catering W Mazowieckie)

Dodaj opinię Mapa
Mazowieckie
0 1

Arkadia M.suwińska

ARKADIA M.SUWIŃSKA to profesjonalna firma cateringowa zajmująca się organizacją posiłków zarówno dla firm, jak i dla osob prywatnych. Organizujemy imprezy okolicznościowe. Zapewniamy... (Catering Mazowieckie)

Dodaj opinię Mapa
Mazowieckie
0 6

Twister Catering

5 z 5   2 opinie - 5 % zniżki

...Egurrola Dance Studio, McDonalds, Polkomtel, Decathlon, Mixelectronics, Zarząd Okręgu Mazowieckie go PZW, Roche, Zakład Energetyczny Warszawa Teren S.A., Stowarzyszenie Legia-Kozielska, Bank... (Catering Mazowieckie i okolice)

Dodaj opinię Mapa
Mazowieckie
0 6

Arkadia Dom Bankietowy

Arkadia Dom Bankietowy z Sochaczewa została zaprojektowana tak, aby połączyć miłą atmosferę, odrobinę luksusu z wyśmienitą kuchnią oraz wysoką jakością świadczonych usług. W... (Catering W Mazowieckiem)

Dodaj opinię Mapa
Mazowieckie