• Dostęp firmy
    Polska

Firmy wyspecjalizowane w: catering w Łódź

Firmy oferujące catering w Łódź: skontaktuj się z najlepszymi fachowcami świadczącymi usługi np. catering w Łódź osobom prywatnym i firmom.

Filtry

Restauracja Ganesh

Łódź (Łódzkie)

Eleganckie, nowoczesne wnętrze wyróżnia naszą najnowszą restaurację Ganesh otwartą w kwietniu 2012 roku w Łodzi w Manufakturze. To miejsce idealne zarówno na biznesowy lunch... (Catering Łódź)

Mpg Studio

Łódź (Łódzkie)

USŁUGI ŚWIADCZONE PRZEZ NASZĄ FIRMĘ DEDYKOWANE SĄ WYJĄTKOWO WYMAGAJĄCYM KLIENTOM CZYLI DZIECIOM I OSOBOM STARSZYM. OBSŁUGUJEMY: PRZEDSZKOLA ŻŁOBKI KLUBY MALUCHA SZKOŁY NIEPUBLICZNE... (Catering Łódź)

Art Cafe Jolanta Gawrońska

Łódź (Łódzkie)

Firma Art Cafe od lat zajmuje się profesjonalnym serwowaniem serwisu kawowego podczas: targów, wystaw, konferencji oraz imprez masowych. Nasze niezwykle bogate doświadczenie sprawiło... (Catering Łódź)

Foodmarket

5 z 5   2 opinie
Łódź (Łódzkie)

Zdrowo, tanio, rodzinnie. Foodmarket dostarczy catering dla Ciebie i Twojej firmy. Tanie obiady firmowe, imprezy oraz  imprezy okolicznościowe. Dowozimy na terenie Łodzi, pakujemy... (Catering Łódź)

Centrum Cateringowe

Łódź (Łódzkie)

Centrum Cateringowe jest firmą należącą do rodziny Strobejko, która od wielu lat jest związana z sektorem gastronomiczno-cateringowym. Nasze profesjonalne usługi doceniło wielu... (Catering Łódź)

Carpe Diem

Łódź (Łódzkie)

Firma Carpe Diem z Łodzi proponuje Państwu najlepszej jakości zdrową żywność. Jeśli macie Państwo takie życzenie możemy zapewnić regularny dowóz potraw do miejsc pracy, oczywiście... (Catering Łódź)

Jk Catering

Łódź (Łódzkie)

Firma JK Catering z Łodzi działa na rynku gastronomicznym z powodzeniem od kilku lat.Nasze potrawy są rozpoznawane przez swój niepowtarzalny smak i wygląd.Ciasta gościły już... (Catering Łódź)

Profiline

5 z 5   1 opinia
Łódź (Łódzkie)

Sala Bankietowa „Retkinia Karolew” w Łodzi, oferuje szeroki zakres usług gastronomicznych. Naszą specjalnością jest kuchnia polska. Nie ograniczamy się jednak tylko do kuchni polskiej... (Catering Łódź)

Food And Fun

Łódź (Łódzkie)

Firma Food And Fun z Łodzi oferuje Państwu kompleksowe usługi gastronomiczne i cateringowe, na które składają się: przygotowywanie, dostawa oraz obsługa kelnerska. Dysponujemy... (Catering Łódź)

Restauracja Babel

Łódź (Łódzkie)

Restauracja Babel z Łodzi zaprasza wszystkich zainteresowanych organizacją: bankietów, imprez promocyjnych, przyjęcia w domu, imprezy tematycznej. Jesteśmy otwarci na Państwa... (Catering Łódź)

Bloch Catering Studio

Łódź (Łódzkie)

Bloch Catering Studio działa na rynku ogólnopolskich usług cateringowych od 7 lat.Przez lata współpracy z klientami instytucjonalnymi i prywatnymi zebraliśmy ogromne doświadczenie... (Catering Łódź)

Mk Catering

Łódź (Łódzkie)

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą Firmy MK Catering: przerwy kawowe imprezy okolicznościowe grille imprezy plenerowe domówki  obsługa biurowców Wycena wraz z menu oraz początkowe... (Catering Łódź)

Długi Stół

5 z 5   1 opinia
Łódź (Łódzkie)

Firma Długi Stół z Łodzi posiada długoletnią tradycję i doświadczenie w organizacji profesjonalnego cateringu na wszelkiego rodzaju uroczystości. Przygotowujemy imprezy o różnorodnym... (Catering Łódź)

Młoda Europa Centrum Szkoleniowo-Konferencyjne I Restauracja

1 z 5   1 opinia
Łódź (Łódzkie)

'Młoda Europa' to miejsce, w którym każdy klient odnajdzie coś dla siebie. Świadcząc usługi gastronomiczne łączymy wszystko to, co najistotniejsze: profesjonalizm, wiedzę kulinarną... (Catering Łódź)

Wszystko Ze Smakiem

4 z 5   2 opinie
Łódź (Łódzkie)

Początek naszej działalności datuje się od 1999r. Wtedy to powstała "Kuchnia Kubusia Puchatka" mieszcząca się w Łodzi. Nazwę zaczerpnęliśmy z bajek, z myślą o dzieciach, aby... (Catering Łódź)