• Dostęp firmy
    Polska

Firmy wyspecjalizowane w: catering w Łódź

Firmy oferujące catering w Łódź: skontaktuj się z najlepszymi fachowcami świadczącymi usługi np. catering w Łódź osobom prywatnym i firmom.

Filtry
0 6

Foodmarket

5 z 5   2 opinie

Zdrowo, tanio, rodzinnie. Foodmarket dostarczy catering dla Ciebie i Twojej firmy. Tanie obiady firmowe, imprezy oraz  imprezy okolicznościowe. Dowozimy na terenie Łodzi, pakujemy... (Catering Łódź)

Łódź (Łódzkie)
0 7

Profiline

5 z 5   1 opinia

Sala Bankietowa „Retkinia Karolew” w Łodzi, oferuje szeroki zakres usług gastronomicznych. Naszą specjalnością jest kuchnia polska. Nie ograniczamy się jednak tylko do kuchni polskiej... (Catering Łódź)

Łódź (Łódzkie)
0 1

Mpg Studio

USŁUGI ŚWIADCZONE PRZEZ NASZĄ FIRMĘ DEDYKOWANE SĄ WYJĄTKOWO WYMAGAJĄCYM KLIENTOM CZYLI DZIECIOM I OSOBOM STARSZYM. OBSŁUGUJEMY: PRZEDSZKOLA ŻŁOBKI KLUBY MALUCHA SZKOŁY NIEPUBLICZNE... (Catering Łódź)

Łódź (Łódzkie)
0 5

Garden Party

Firma Garden Party działa na rynku Łódzkim i nie tylko od 1997 roku. Oferujemy szeroki wachlarz usług cateringowych poparty dużym doświadczeniem dla wszystkich rodzajów klientów... (Catering Łódź)

Łódź (Łódzkie)
0 4

Carpe Diem

Firma Carpe Diem z Łodzi proponuje Państwu najlepszej jakości zdrową żywność. Jeśli macie Państwo takie życzenie możemy zapewnić regularny dowóz potraw do miejsc pracy, oczywiście... (Catering Łódź)

Łódź (Łódzkie)
0 5

Restauracja Złota

Restauracja Złota z Łodzi świadczy szeroko pojęte usługi cateringowe. Eventy: Eventami zajmujemy się od 1999 roku i można powiedzieć, że byliśmy jedną z pierwszych firm proponujących... (Catering Łódź)

Łódź (Łódzkie)
0 5

Restauracja Art Deco

Restauracja Art Deco, jesteśmy z Łodzi. Działamy od 1975 roku. Restauracja Art Deco to miejsce z klimatem o niezmiennym wysokim standardzie od wielu lat cieszącym się nieskalana... (Catering Łódź)

Łódź (Łódzkie)
0 7

Gastro Serwis

Gastro Serwis od 8 lat zajmuje się przygotowywaniem oraz dostarczaniem posiłków do szpitali oraz placówek żywienia zamkniętego. Nasza działalność oparta jest na zastosowaniu nowoczesnego... (Catering Łódź)

Łódź (Łódzkie)
0 5

Bloch Catering Studio

Bloch Catering Studio działa na rynku ogólnopolskich usług cateringowych od 7 lat.Przez lata współpracy z klientami instytucjonalnymi i prywatnymi zebraliśmy ogromne doświadczenie... (Catering Łódź)

Łódź (Łódzkie)
0 5

Restauracja Savoy

Restauracja Savoy mieści się w Łodzi, jest częścią Hotelu Savoy, a należy do sieci Restauracji Braci Zielińskich. Jest jedną z pierwszych łódzkich restauracji, która zaczęła... (Catering Łódź)

Łódź (Łódzkie)
0 3

Mk Catering

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą Firmy MK Catering: przerwy kawowe imprezy okolicznościowe grille imprezy plenerowe domówki  obsługa biurowców Wycena wraz z menu oraz początkowe... (Catering Łódź)

Łódź (Łódzkie)
0 5

Restauracja Faktoria

Restauracja Faktoria, jesteśmy z Poznania. Nasza restauracja znajduje się w centrum miasta, do Państwa dyspozycji oddajemy ogródek, strzeżony parking, a także urocze i stylowe... (Catering Łódź)

Łódź (Łódzkie)
0 5

Catering Z Klasą

Firma Catering z Klasą z Łodzi zajmuje się kompleksową organizacją wszelkiego rodzaju imprez: wesela, komunie, chrzciny, przyjęcia urodzinowe, imieninowe, jubileusze, bankiety i... (Catering Łódź)

Łódź (Łódzkie)
0 5

Arkadia

Firma Arkadia z Łodzi od ponad 5 lat ma przyjemność świadczyć dla Państwa usługi cateringowe na najwyższym poziomie. Nasz lokal znajduje się w nowoczesnym Centrum Konferencyjno... (Catering Łódź)

Łódź (Łódzkie)
0 6

Długi Stół

5 z 5   1 opinia

Firma Długi Stół z Łodzi posiada długoletnią tradycję i doświadczenie w organizacji profesjonalnego cateringu na wszelkiego rodzaju uroczystości. Przygotowujemy imprezy o różnorodnym... (Catering Łódź)

Łódź (Łódzkie)