• Dostęp firmy
    Polska

Firmy wyspecjalizowane w: catering w Łódź

Firmy oferujące catering w Łódź: skontaktuj się z najlepszymi fachowcami świadczącymi usługi np. catering w Łódź osobom prywatnym i firmom.

Filtry
0 6

Foodmarket

5 z 5   2 opinie

Zdrowo, tanio, rodzinnie. Foodmarket dostarczy catering dla Ciebie i Twojej firmy. Tanie obiady firmowe, imprezy oraz  imprezy okolicznościowe. Dowozimy na terenie Łodzi, pakujemy... (Catering Łódź)

Łódź (Łódzkie)
0 7

Profiline

5 z 5   1 opinia

Sala Bankietowa „Retkinia Karolew” w Łodzi, oferuje szeroki zakres usług gastronomicznych. Naszą specjalnością jest kuchnia polska. Nie ograniczamy się jednak tylko do kuchni polskiej... (Catering Łódź)

Łódź (Łódzkie)
0 1

Mpg Studio

USŁUGI ŚWIADCZONE PRZEZ NASZĄ FIRMĘ DEDYKOWANE SĄ WYJĄTKOWO WYMAGAJĄCYM KLIENTOM CZYLI DZIECIOM I OSOBOM STARSZYM. OBSŁUGUJEMY: PRZEDSZKOLA ŻŁOBKI KLUBY MALUCHA SZKOŁY NIEPUBLICZNE... (Catering Łódź)

Łódź (Łódzkie)
0 5

Serenissima Polska

Serenissima Polska, jesteśmy z Łodzi. Od prawie 30 lat mamy zaszczyt wykonywać dla Państwa usługi gastronomiczno-cateringowe. Uważamy, że dzięki wytrwałości, elastyczności oraz... (Catering Łódź)

Łódź (Łódzkie)
0 1

Restauracja Polska

Restauracja Polska z Łodzi doskonale odzwierciedla klimat i temperament narodowy. Położona jest w sercu Łodzi. Restauracja powstała w kwietniu 1999  roku. Kuchnia typowo polska... (Catering Łódź)

Łódź (Łódzkie)
0 5

Costa Del Mar

...jak flan, mousse de turron czy ciastko czekoladowe. Współpracujemy z:Cinema City-Orange Imax Łódź, TVP 3 Łódź, AGORA S.A., Festiwal Dialogu Czterech Kultur Catering:Kochamy to co robimy... (Catering Łódź)

Łódź (Łódzkie)
0 3

Mk Catering

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą Firmy MK Catering: przerwy kawowe imprezy okolicznościowe grille imprezy plenerowe domówki  obsługa biurowców Wycena wraz z menu oraz początkowe... (Catering Łódź)

Łódź (Łódzkie)
0 5

Your Catering Group

5 z 5   1 opinia

(Catering Łódź)

Łódź (Łódzkie)
0 1

Młoda Europa Centrum Szkoleniowo-Konferencyjne I Restauracja

1 z 5   1 opinia

'Młoda Europa' to miejsce, w którym każdy klient odnajdzie coś dla siebie. Świadcząc usługi gastronomiczne łączymy wszystko to, co najistotniejsze: profesjonalizm, wiedzę kulinarną... (Catering Łódź)

Łódź (Łódzkie)
0 5

Catering Z Klasą

Firma Catering z Klasą z Łodzi zajmuje się kompleksową organizacją wszelkiego rodzaju imprez: wesela, komunie, chrzciny, przyjęcia urodzinowe, imieninowe, jubileusze, bankiety i... (Catering Łódź)

Łódź (Łódzkie)
0 5

Jk Catering

Firma JK Catering z Łodzi działa na rynku gastronomicznym z powodzeniem od kilku lat.Nasze potrawy są rozpoznawane przez swój niepowtarzalny smak i wygląd.Ciasta gościły już... (Catering Łódź)

Łódź (Łódzkie)
0 5

Restauracja Daantonio

Restauracja DaAntonio, jesteśmy z Łodzi. Jedyna w swoim rodzaju włoska restauracja DaAntonio mieści się w starym secesyjnym pałacyku w Łodzi przy ulicy Jaracza 45. Specjalizujemy... (Catering Łódź)

Łódź (Łódzkie)
0 5

Bloch Catering Studio

Bloch Catering Studio działa na rynku ogólnopolskich usług cateringowych od 7 lat.Przez lata współpracy z klientami instytucjonalnymi i prywatnymi zebraliśmy ogromne doświadczenie... (Catering Łódź)

Łódź (Łódzkie)
0 5

Wszystko Ze Smakiem

4 z 5   2 opinie

Początek naszej działalności datuje się od 1999r. Wtedy to powstała "Kuchnia Kubusia Puchatka" mieszcząca się w Łodzi. Nazwę zaczerpnęliśmy z bajek, z myślą o dzieciach, aby... (Catering Łódź)

Łódź (Łódzkie)
0 5

Food And Fun

Firma Food And Fun z Łodzi oferuje Państwu kompleksowe usługi gastronomiczne i cateringowe, na które składają się: przygotowywanie, dostawa oraz obsługa kelnerska. Dysponujemy... (Catering Łódź)

Łódź (Łódzkie)