• Dostęp firmy
    Polska

Firmy wyspecjalizowane w: Bierzmowanie w Koszalin

Bierzmowanie jest ważnym momentem w życiu młodego człowieka, który warto spędzić w gronie rodziny i przyjaciół. Poniżej znajdziesz firmy, które oferują wyśmienite potrawy na tą okazję. Zamów catering na bierzmowanie!

Filtry

Catering Koszalin

Koszalin (Zachodniopomorskie)

Catering Koszalin gotuje dla koszalinian od 5 lat. W tym czasie nakarmiliśmy ponad 500 tysięcy smakoszy. Specjalizujemy się w imprezach kulinarnych na wielką skalę, do których... (Bierzmowanie Koszalin)

Firma Gastronomiczna Aleqchnia

Koszalin (Zachodniopomorskie)

Firma aleQchnia z Koszalina jest idealną propozycją dla wszystkich, którzy chcą, by ich przyjęcie było niesamowitym wrażeniem dla gości. Zajmujemy się przygotowywaniem różnych... (Bierzmowanie Koszalin)

Restauracja Avalon

Koszalin (Zachodniopomorskie)

Restauracja AVALON to wyśmienita kuchnia i wspaniali mistrzowie sztuki kulinarnej. Świadczymy kompleksowe usługi cateringowe, organizujemy zarówno małe, prywatne przyjęcia, jak również... (Bierzmowanie Koszalin)

Park Caffe Asnyka 11

4 z 5   1 opinia
Koszalin (Zachodniopomorskie)

Park Caffe to oaza ciszy i spokoju w centrum miasta. To spokój, elegancja, wysublimowany smak połączony z rozsądnymi cenami. Wszystkie dania są z najwyższej jakości produktów... (Bierzmowanie Koszalin)

Firma Cateringowa

Koszalin (Zachodniopomorskie)

Firma Ratusz Bar to profesjonalna firma cateringowa zajmująca się usługami na terenie Koszalina i okolic. Nasza firma posiada wieloletnie doświadczenie w branży gastronomicznej... (Bierzmowanie Koszalin)