• Dostęp firmy
    Polska

Firmy wyspecjalizowane w: Bierzmowanie w Koszalin

Bierzmowanie jest ważnym momentem w życiu młodego człowieka, który warto spędzić w gronie rodziny i przyjaciół. Poniżej znajdziesz firmy, które oferują wyśmienite potrawy na tą okazję. Zamów catering na bierzmowanie!

Filtry
0 6

Park Caffe Asnyka 11

4 z 5   1 opinia

Park Caffe to oaza ciszy i spokoju w centrum miasta. To spokój, elegancja, wysublimowany smak połączony z rozsądnymi cenami. Wszystkie dania są z najwyższej jakości produktów... (Bierzmowanie Koszalin)

Koszalin (Zachodniopomorskie)
0 3

Firma Cateringowa

Firma Ratusz Bar to profesjonalna firma cateringowa zajmująca się usługami na terenie Koszalina i okolic. Nasza firma posiada wieloletnie doświadczenie w branży gastronomicznej... (Bierzmowanie Koszalin)

Koszalin (Zachodniopomorskie)
0 2

Catering Koszalin

Catering Koszalin gotuje dla koszalinian od 5 lat. W tym czasie nakarmiliśmy ponad 500 tysięcy smakoszy. Specjalizujemy się w imprezach kulinarnych na wielką skalę, do których... (Bierzmowanie Koszalin)

Koszalin (Zachodniopomorskie)
0 6

Restauracja Avalon

Restauracja AVALON to wyśmienita kuchnia i wspaniali mistrzowie sztuki kulinarnej. Świadczymy kompleksowe usługi cateringowe, organizujemy zarówno małe, prywatne przyjęcia, jak również... (Bierzmowanie Koszalin)

Koszalin (Zachodniopomorskie)
0 5

Firma Gastronomiczna Aleqchnia

Firma aleQchnia z Koszalina jest idealną propozycją dla wszystkich, którzy chcą, by ich przyjęcie było niesamowitym wrażeniem dla gości. Zajmujemy się przygotowywaniem różnych... (Bierzmowanie Koszalin)

Koszalin (Zachodniopomorskie)