• Dostęp firmy
    Polska

Firmy wyspecjalizowane w: catering w Bielsko-Biała

Firmy oferujące catering w Bielsko-Biała: skontaktuj się z najlepszymi fachowcami świadczącymi usługi np. catering w Bielsko-Biała osobom prywatnym i firmom.

Filtry
0 6

Atena Catering

Atena z Bielsko-Białej posiada wieloletnie doświadczenie w organizowaniu i obsłudze wszelkich uroczystości rodzinnych oraz firmowych. Oferujemy Państwu żywienie zbiorowe: dzieci w... (Catering Bielsko-Biała)

Bielsko-Biała (Śląskie)
0 4

Kawon Usługi Cateringowe

Kawon Usługi Cateringowe to rzetelna firma cateringowa z Bielska-Białej, działająca na lokalnym rynku od 2000r. Posiadamy ponad dwudziestoletnie doświadczenie w branży gastronomicznej... (Catering Bielsko-Biała)

Bielsko-Biała (Śląskie)
0 6

Maximus

Maximus z Bielska Białej to zarówno pizzeria jak i znakomita restauracja z różnorodnym menu. Specjalizujemy sie w kuchni włoskiej i oferujemy Państu aż 25 różnych rodzajów pizzy... (Catering Bielsko-Biała)

Bielsko-Biała (Śląskie)
0 6

Catering Weselny Prestige

Jesteśmy firmą cateringową zajmującą się obsługą przede wszystkim: uroczystości weselnych, jubileuszy i każdej innej uroczystości. Zapewniamy wyśmienite menu z uwzględnieniem indywidualnych... (Catering Bielsko-Biała)

Bielsko-Biała (Śląskie)
0 7

Restauracja Pizzeria Mniam-Mniam

Restauracja Pizzeria Mniam-Mniam z Bielska-Białej ma zaszczyt pochwalić się prawdziwą Kuchnią Śląską oraz bardzo pyszną Włoską Pizzą. Specjalizujemy się w typowo domowej kuchni... (Catering Bielsko-Biała)

Bielsko-Biała (Śląskie)
0 5

Restauracja Bracka

Restauracja Bracka z Bielska-Białej znajduje się u stóp Szyndzielni i cieszy się wielką popularnością wśród Klientów, przede wszystkim ze względu na ciepłą i rodzinną atmosferę... (Catering Bielsko-Biała)

Bielsko-Biała (Śląskie)
0 6

Witkowski Catering

Firma Catering Witkowski z Bielska-Białej oferuje Państwu szereg usług gastronomicznych na każdą okoliczność oraz na każdą kieszeń. Posiadamy doświadczenie w organizacji zarówno... (Catering Bielsko-Biała)

Bielsko-Biała (Śląskie)
0 6

Catering Domowy

Catering Domowy, jesteśmy z Bielska-Białej, obszar naszej działalności obejmuje cały Śląsk. Jesteśmy w stanie sprostać najbardziej wyszukanemu zleceniu, ponieważ każde przedsięwzięcie... (Catering Bielsko-Biała)

Bielsko-Biała (Śląskie)
0 1

Rav Bielsko-Biała Rafał Mrowiec

Firma RAV BB Rafał Mrowiec powstała w 2002 r. na bazie ponad 40-letniej praktyki zawodowej w branży gastronomicznej i cukierniczej.Jesteśmy niewielką firmą rodzinną. Od 7 lat... (Catering Bielsko-Biała)

Bielsko-Biała (Śląskie)
0 1

Riva

Riva wita wszystkich zainteresowanych naszą ofertą. Jesteśmy na rynku od 2010 roku. Nasza firma powstała by zaspokajać oczekiwania klientów pod względem smacznej kuchni oraz obsługi... (Catering Bielsko-Biała)

Bielsko-Biała (Śląskie)
0 5

Tyrna

Firma Tyrna z Bielsko-Białej zajmuje się przygotowaniem oraz wydawaniem obiadów, śniadań i posiłków regeneracyjnych. Ponadto codziennie dostarczamy świeży asortyment garmażeryjny... (Catering Bielsko-Biała)

Bielsko-Biała (Śląskie)
0 6

Restauracja Wirtuozeria

5 z 5   1 opinia

Restauracja Wirtuzeria oferuje swoim klientom prawdziwą ucztę smaków dla podniebienia i kolorów dla oka. Kucharze to prawdziwi wirtuozi sztuki kulinarnej, którzy przygotowują zarówno... (Catering Bielsko-Biała)

Bielsko-Biała (Śląskie)
0 5

Wrona Catering & Food Service

5 z 5   1 opinia

Catering Bielsko-Biała. Nasza firma od 1993 roku działa w branży restauracyjnej i cateringowej. Lata doświadczeń i podążanie za najnowszymi trendami pozwala nam oferować najwyższej... (Catering Bielsko-Biała)

Bielsko-Biała (Śląskie)
0 6

Gościniec Szumny

W Gościńcu Szumnym z Jaworza ciepłe wnętrze, profesjonalna obsługa oraz wyśmienite potrawy sprawią, że każda uroczystość będzie niezapomnianym wydarzeniem. Organizujemy znakomite... (Catering Bielsko-Biała)

Bielsko-Biała (Śląskie)
0 5

Zajazd Niedźwiadek

Zajazd Niedźwiadek otwarty został w grudniu 1999 roku. Jego pomysłodawcami są właściciele Tadeusz Kliś oraz Janusz Miller. Od dłuższego czasu tworzą zgraną grupę, przez przyjaciół... (Catering Bielsko-Biała)

Bielsko-Biała (Śląskie)