• Dostęp firmy
    Polska

Firmy wyspecjalizowane w: catering w Bielsko-Biała

Firmy oferujące catering w Bielsko-Biała: skontaktuj się z najlepszymi fachowcami świadczącymi usługi np. catering w Bielsko-Biała osobom prywatnym i firmom.

Filtry

Atena Catering

Bielsko-Biała (Śląskie)

Atena z Bielsko-Białej posiada wieloletnie doświadczenie w organizowaniu i obsłudze wszelkich uroczystości rodzinnych oraz firmowych. Oferujemy Państwu żywienie zbiorowe: dzieci w... (Catering Bielsko-Biała)

Restauracja Wirtuozeria

5 z 5   1 opinia
Bielsko-Biała (Śląskie)

Restauracja Wirtuzeria oferuje swoim klientom prawdziwą ucztę smaków dla podniebienia i kolorów dla oka. Kucharze to prawdziwi wirtuozi sztuki kulinarnej, którzy przygotowują zarówno... (Catering Bielsko-Biała)

Wrona Catering & Food Service

5 z 5   1 opinia
Bielsko-Biała (Śląskie)

Catering Bielsko-Biała. Nasza firma od 1993 roku działa w branży restauracyjnej i cateringowej. Lata doświadczeń i podążanie za najnowszymi trendami pozwala nam oferować najwyższej... (Catering Bielsko-Biała)

Restauracja Bracka

Bielsko-Biała (Śląskie)

Restauracja Bracka z Bielska-Białej znajduje się u stóp Szyndzielni i cieszy się wielką popularnością wśród Klientów, przede wszystkim ze względu na ciepłą i rodzinną atmosferę... (Catering Bielsko-Biała)

Catering Weselny Prestige

Bielsko-Biała (Śląskie)

Jesteśmy firmą cateringową zajmującą się obsługą przede wszystkim: uroczystości weselnych, jubileuszy i każdej innej uroczystości. Zapewniamy wyśmienite menu z uwzględnieniem indywidualnych... (Catering Bielsko-Biała)

Restauracja Pizzeria Mniam-Mniam

Bielsko-Biała (Śląskie)

Restauracja Pizzeria Mniam-Mniam z Bielska-Białej ma zaszczyt pochwalić się prawdziwą Kuchnią Śląską oraz bardzo pyszną Włoską Pizzą. Specjalizujemy się w typowo domowej kuchni... (Catering Bielsko-Biała)

Catering Domowy

Bielsko-Biała (Śląskie)

Catering Domowy, jesteśmy z Bielska-Białej, obszar naszej działalności obejmuje cały Śląsk. Jesteśmy w stanie sprostać najbardziej wyszukanemu zleceniu, ponieważ każde przedsięwzięcie... (Catering Bielsko-Biała)

Maximus

Bielsko-Biała (Śląskie)

Maximus z Bielska Białej to zarówno pizzeria jak i znakomita restauracja z różnorodnym menu. Specjalizujemy sie w kuchni włoskiej i oferujemy Państu aż 25 różnych rodzajów pizzy... (Catering Bielsko-Biała)

Riva

Bielsko-Biała (Śląskie)

Riva wita wszystkich zainteresowanych naszą ofertą. Jesteśmy na rynku od 2010 roku. Nasza firma powstała by zaspokajać oczekiwania klientów pod względem smacznej kuchni oraz obsługi... (Catering Bielsko-Biała)

Perfekt Events&catering

5 z 5   2 opinie
Bielsko-Biała (Śląskie)

PERFEKT to profesjonalna firma cateringowa. Mamy profesjonalny sprzęt, wieloletnie doświadczenie w organizacji cateringów i eventów. Niezwykle ważne są dla nas oczekiwania klientów... (Catering Bielsko-Biała)

Kawon Usługi Cateringowe

Bielsko-Biała (Śląskie)

Kawon Usługi Cateringowe to rzetelna firma cateringowa z Bielska-Białej, działająca na lokalnym rynku od 2000r. Posiadamy ponad dwudziestoletnie doświadczenie w branży gastronomicznej... (Catering Bielsko-Biała)

Dwór Świętoszówka

Bielsko-Biała (Śląskie)

W przytulnych wnętrzach Dworu Świętoszówka mogą Państwo delektować się wykwintnymi daniami zarówno kuchni staropolskiej jak i śródziemnomorskiej.  Oferujemy: Grill Bar dla wszystkich... (Catering Bielsko-Biała)

Bon Appetit

Bielsko-Biała (Śląskie)

Bon Appetit jest młodą, rodzinną firmą od lat związaną z usługami gastronomicznymi z siedzibą w Bielsku-Białej. Oferujemy Państwu szeroki wachlarz usług cateringowych za priorytet... (Catering Bielsko-Biała)

Zajazd Niedźwiadek

Bielsko-Biała (Śląskie)

Zajazd Niedźwiadek otwarty został w grudniu 1999 roku. Jego pomysłodawcami są właściciele Tadeusz Kliś oraz Janusz Miller. Od dłuższego czasu tworzą zgraną grupę, przez przyjaciół... (Catering Bielsko-Biała)

Witkowski Catering

Bielsko-Biała (Śląskie)

Firma Catering Witkowski z Bielska-Białej oferuje Państwu szereg usług gastronomicznych na każdą okoliczność oraz na każdą kieszeń. Posiadamy doświadczenie w organizacji zarówno... (Catering Bielsko-Biała)