• Dostęp firmy
    Polska

Firmy wyspecjalizowane w: catering w Bielsko-Biała

Firmy oferujące catering w Bielsko-Biała: skontaktuj się z najlepszymi fachowcami świadczącymi usługi np. catering w Bielsko-Biała osobom prywatnym i firmom.

Filtry
0 6

Atena Catering

Atena z Bielsko-Białej posiada wieloletnie doświadczenie w organizowaniu i obsłudze wszelkich uroczystości rodzinnych oraz firmowych. Oferujemy Państwu żywienie zbiorowe: dzieci w... (Catering Bielsko-Biała)

Bielsko-Biała (Śląskie)
0 6

Bon Appetit

Bon Appetit jest młodą, rodzinną firmą od lat związaną z usługami gastronomicznymi z siedzibą w Bielsku-Białej. Oferujemy Państwu szeroki wachlarz usług cateringowych za priorytet... (Catering Bielsko-Biała)

Bielsko-Biała (Śląskie)
0 6

Gościniec Szumny

W Gościńcu Szumnym z Jaworza ciepłe wnętrze, profesjonalna obsługa oraz wyśmienite potrawy sprawią, że każda uroczystość będzie niezapomnianym wydarzeniem. Organizujemy znakomite... (Catering Bielsko-Biała)

Bielsko-Biała (Śląskie)
0 6

Mały Wiedeń

Mały Wiedeń to wspaniała restauracja w sercu Bielska-Białej. W miejscu, w którym powstała, niegdyś istniała znana karczma oraz punkt wymiany zaprzęgów na trakcie Wiedeń-Kraków-Lwów... (Catering Bielsko-Biała)

Bielsko-Biała (Śląskie)
0 7

Restauracja Pizzeria Mniam-Mniam

Restauracja Pizzeria Mniam-Mniam z Bielska-Białej ma zaszczyt pochwalić się prawdziwą Kuchnią Śląską oraz bardzo pyszną Włoską Pizzą. Specjalizujemy się w typowo domowej kuchni... (Catering Bielsko-Biała)

Bielsko-Biała (Śląskie)
0 6

Witkowski Catering

Firma Catering Witkowski z Bielska-Białej oferuje Państwu szereg usług gastronomicznych na każdą okoliczność oraz na każdą kieszeń. Posiadamy doświadczenie w organizacji zarówno... (Catering Bielsko-Biała)

Bielsko-Biała (Śląskie)
0 6

Dwór Świętoszówka

W przytulnych wnętrzach Dworu Świętoszówka mogą Państwo delektować się wykwintnymi daniami zarówno kuchni staropolskiej jak i śródziemnomorskiej.  Oferujemy: Grill Bar dla wszystkich... (Catering Bielsko-Biała)

Bielsko-Biała (Śląskie)
0 6

Maximus

Maximus z Bielska Białej to zarówno pizzeria jak i znakomita restauracja z różnorodnym menu. Specjalizujemy sie w kuchni włoskiej i oferujemy Państu aż 25 różnych rodzajów pizzy... (Catering Bielsko-Biała)

Bielsko-Biała (Śląskie)
0 6

Perfekt Events&catering

5 z 5   2 opinie

PERFEKT to profesjonalna firma cateringowa. Mamy profesjonalny sprzęt, wieloletnie doświadczenie w organizacji cateringów i eventów. Niezwykle ważne są dla nas oczekiwania klientów... (Catering Bielsko-Biała)

Bielsko-Biała (Śląskie)
0 6

Catering Domowy

Catering Domowy, jesteśmy z Bielska-Białej, obszar naszej działalności obejmuje cały Śląsk. Jesteśmy w stanie sprostać najbardziej wyszukanemu zleceniu, ponieważ każde przedsięwzięcie... (Catering Bielsko-Biała)

Bielsko-Biała (Śląskie)
0 5

Tyrna

Firma Tyrna z Bielsko-Białej zajmuje się przygotowaniem oraz wydawaniem obiadów, śniadań i posiłków regeneracyjnych. Ponadto codziennie dostarczamy świeży asortyment garmażeryjny... (Catering Bielsko-Biała)

Bielsko-Biała (Śląskie)
0 1

Rav Bielsko-Biała Rafał Mrowiec

Firma RAV BB Rafał Mrowiec powstała w 2002 r. na bazie ponad 40-letniej praktyki zawodowej w branży gastronomicznej i cukierniczej.Jesteśmy niewielką firmą rodzinną. Od 7 lat... (Catering Bielsko-Biała)

Bielsko-Biała (Śląskie)
0 6

Po Świecie Kuchni

5 z 5   2 opinie

Po Świecie Kuchni, jesteśmy z Bielska-Białej. Nasza firma powstała ponad 10 lat temu dzięki inicjatywie osób, które pracę w branży gastronomicznej traktują jak pasję. Jesteśmy... (Catering Bielsko-Biała)

Bielsko-Biała (Śląskie)
0 6

Restauracja Wirtuozeria

5 z 5   1 opinia

Restauracja Wirtuzeria oferuje swoim klientom prawdziwą ucztę smaków dla podniebienia i kolorów dla oka. Kucharze to prawdziwi wirtuozi sztuki kulinarnej, którzy przygotowują zarówno... (Catering Bielsko-Biała)

Bielsko-Biała (Śląskie)
0 1

Riva

Riva wita wszystkich zainteresowanych naszą ofertą. Jesteśmy na rynku od 2010 roku. Nasza firma powstała by zaspokajać oczekiwania klientów pod względem smacznej kuchni oraz obsługi... (Catering Bielsko-Biała)

Bielsko-Biała (Śląskie)